Menu+
Dodatkowe atrakcje urodzinowe

Nasz program animacyjny jest bardzo elastyczny, dostosujemy go do Państwa potrzeb. Chcielibyśmy przedstawić kilka atrakcji dodatkowych. Oto one:

Mega twister

Wszyscy uwielbiają tą zabawę, mali i duzi. My mamy dla Was wersję MEGA. To szalona gra w kolory na planszy o powierzchni 20m2 ruszy do zabawy nawet dorosłych.

Cena: 49zł

Doplatanki do włosów i kolorowe spray`e

Dziewczynki uwielbiają kolory. Proponujemy kolorowe doplatane warkoczyki, które zmienią zwyczajną fryzurę w kolorowe szaleństwo.

Cena: 99zł (do 15 dzieci)

Zamykanie w bańce mydlanej

Hmm…. Jakby to było wejść do bańki mydlanej…? My wiemy! „Zamkniemy” Wasze pociechy w ogromnej bańce mydlanej. To niezwykłe doznania.

Cena: 99zł

Kolorowa wata cukrowa

Kolorowa, słodka, pachnąca chmurka i to w ilości jakiej sobie tylko zażyczysz? Tak! U Kaczek-Dziwaczek nie ma rzeczy niemożliwych.

Cena: 199zł/h

Piniata

Kolorowa, wypełniona słodyczami kula (bądź w innym kształcie). Najpierw trzeba ją wytropić, a potem rozbić aby dostać się do słodkości ukrytych we wnętrzu. Niezapomniana zabawa i emocje.

Cena: od 49zł do 149 zł w zależności od komplikacji wzoru.

Mega wielki dmuchaniec

Super zabawa dla trochę starszych dzieci, wielki dmuchaniec na którym będą mogli szaleć do woli.

Cena: od 600zł do 1500 zł/dzień w zależności od rozmiaru dmuchańca

Tematyczny wystrój

Jeśli nie masz czasu zająć się przygotowaniem ozdób na urodziny swojej pociechy, my się tym zajmiemy! Udekorujemy w odpowiedniej tematyce przyjęcia urodzinowego taras, pokój czy namiot, w którym odbędą się urodziny.

Girlandy, balony dmuchane helem, zastawa stołowa i inne gadżety tematyczne.

Cena: 99zł

Kolory Holi

Świetna atrakcja dla dzieci odważnych rodziców! Dzieci brudne, wymazane ale jakie szczęśliwe. Dzieci mogą rzucać w siebie kolorowym proszkiem, zakładają okularki do pływania żeby proszek nie dostał się do oczu, i dają upust szaleństwu kolorów. Atrakcja idealna do każdych urodzin, sprawdza się dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Cena: 99zł (do 20 uczestników)

Fotosesja

Profesjonalnie wykonana sesja zdjęciowa ważnego życiowego wydarzenia to wspaniała pamiątka. Oferujemy Państwu foto – reportaż z imprezy urodzinowej, do wyboru będą Państwo mieć 15 zdjęć.

Cena: 249zł/2h

Pluszowy minionek

Zdjęcie z minionkiem, mecz piłki nożnej z minionkiem, mini disco z minionkiem czyli MINIONKI ATAKUJĄ! Wielka pluszowa zabawka która pojawi się na Wasze życzenie na uroczystości lub pikniku.

Cena: 149zł/h

Oferta możliwa do zamówienia wyłącznie razem z urodzinami.