Menu+
O firmie

Organizator imprez dla dzieci – o firmie z Wrocławia

 

Zabawa z dziećmi to nasza pasja!

 

Kaczki Dziwaczki– imprezy dla dzieci to firma animacyjna oferująca animatorów na urodziny, imprezy plenerowe, pikniki. Wynajmująca animatora na wesele, piknik, komunię. Organizująca imprezy dla dzieci zarówno szkolne, jak i przedszkolne. Posiadająca bogatą ofertę atrakcji dla dzieci, takie jak malowanie twarzy, skręcanie balonów, wielkie bańki mydlane, watę cukrową, doplatanki do włosów, zabawy z chustą, zabawy z grami wielkoformatowymi i wiele, wiele innych.

Swoich początków Kaczki upatrują już w roku 2010. Od tego czasu bawimy się z dziećmi, zapewniamy im masę atrakcji, organizujemy urodziny dla dzieci, organizujemy animacje na przyjęciach i eventach. Mikołajki, bale karnawałowe, święta rodziny i wszystkie inne ważne daty w kalendarzu dziecięcym nie są na obce a efekty naszej pracy widać na uśmiechniętych buziach naszych odbiorców! Jeżeli szukasz animatora na urodziny lub animatora na piknik, to warto zwrócić uwagę na naszą ofertę.

 

Umiejętności i odpowiednie przygotowanie

 

Firmę prowadzą ludzie z pasją, z wykształceniem kierunkowym. Zatrudniamy najlepszych animatorów dla dzieci i organizujemy im systematyczne szkolenia. Animatorzy na każdą imprezę są perfekcyjnie przygotowani, zabierają cały potrzebny sprzęt animacyjny i potrafią działać wspólnie, sprawnie i z uśmiechem nieznikającym z ich twarzy!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług, do wystawiania nam recenzji na naszej stronie na fb, do komentowania zdjęć z imprez!

To wielka przyjemność bawić taką publiczność!:)

Animatorki