Menu+
Wydarzenia w hotelach
Program główny prowadzony jest „ze sceny” przez doświadczonych animatorów dla dzieciposługujących się mikrofonami. Każdy animator na pikniku do końca trwania imprezy prowadzi zabawy, gry i konkursy dla dzieci. Jeśli impreza trwa dłużej niż 4h, animacja główna prowadzona jest w blokach: ok 30 min zabawy – przerwa – 30 min zabawy itd.

Wszystkie programy organizowane przez animatora na pikniku nagłaśniamy przy współpracy firmy Audio Art s.c., dobierając odpowiedni rozmiar nagłośnienia, obsługujemy sami muzykę i mikrofony. Jeśli program i ilość odbiorców tego wymaga, razem z animatorem na piknik przyjdzie osoba do obsługi stanowiska DJ. Nagłośnienie wliczone jest w cenę usługi.

sztuczki - Wydarzenia w hotelach

Pokaz magicznych sztuczek

Atrakcja dla wielbicieli iluzji, która dostarcza ogromnej radości wszystkim gosciom hotelowym. Nasz animator zadba o magiczny klimat. Bedzie czarował, niektóre przedmioty będą się pojawiać – króliki, monety, kolorowe kwiaty, ale też będą znikać. Dreszczyk emocji, troche tajemnicy i mnóstwo dobrej zabawy.

Organizujemy pokazy wielkich baniek mydlanych oraz zamykamy dzieci w bańce. Posiadamy całą masę wiaderek i sznurków do puszczania baniek, wielką sieć z której wydobywa się przepiękna tęcza baniek. Sznurki i wiaderka dostosowane są do wieku uczestników. Animator pokazuje dzieciom jak robić bańki, a następnie robi bańki razem z dziećmi.

Posiadamy w swojej ofercie również dwa zestawy do zamykania w bańce, to pozwalam nam równocześnie na dwóch równoległych imprezach obdarzyć dzieci wielką frajdą!