Menu+
Karnawał dla dzieci

Program animacyjny

Program główny prowadzony jest przez dwóch doświadczonych animatorów ubranych w „Kaczy” strój firmowy, który przyjaźnie wyróżnia animatorów na tle przebranych dzieci. Bogaty repertuar układów choreograficznych zapewnia długą
i niepowtarzalną zabawę.
Animatorzy prowadzą imprezę dla dzieci w rytm muzyki. Zabawy taneczne mają charakter ruchowy, a układy choreograficzne dostosowane są do wieku i potrzeb każdego dziecka.

To wszystko w połączeniu z zapleczem w postaci play listy sprawia, że zabawa karnawałowa pozostaje na długo w pamięci jej uczestników!

W trakcie imprezy ogłaszany także zostaje konkurs na najlepsze przebranie, który zwieńczają słodkie nagrody da wszystkich przebranych dzieci.

Na każde dziecko, w podziękowaniu za wspaniałą zabawę czekać będą świecące w ciemności bransoletki!

Atrakcje dodatkowe

Maski karnawałowe

Dodatkowo przygotowujemy stanowisko, w którym można będzie stworzyć i ozdobić własną maskę karnawałową. Dzieciom przez cały czas trwania zabawy jeden animator pomaga w przygotowaniu maski.

Cena: 199zł/1h*

Bajkowe charakteryzacje

czyli potocznie malowanie twarzy. Animator dla dzieci specjalizujący się w malowaniu twarzy, tworzy prawdziwe arcydzieła zmieniając dzieci na życzenie w ulubione zwierzątko, postać z bajki lub zapewniając idealny makijaż księżniczkom. Posługujemy się profesjonalnymi farbami, pędzlami, brokatami firmy Snazarro.

Cena: 149 zł/1h*

Doplatane warkoczyki

Stanowisko dla małych artystek i modelek, gdzie mogą zmienić swoje włosy w kolorowy zawrót głowy, chłopcy mogą zafundować sobie kolorowego irokeza! Stanowisko obsługuje jeden animator.

Cena: 199zł/1h*

Strefa malucha

czyli mini klub dla dzieci 0-3 lata z dowozem na miejsce imprezy. Piankowa podłoga, wykładzina, koce i poduszki, stoliki MAMUT i krzesełka, płotek wydzielający strefę dla dzieci, zabawki dla najmłodszych, klocki, mega kolorowanki, bujaczki, miękkie pufy, tablica kredowa, kredki, flamastry, książeczki, gry i puzzle. To wszystko zabieramy ze sobą i przywozimy na miejsce imprezy. Dzieci bawią się pod opieka rodziców.

Cena: 199zł/1h*

Pluszowy Minionek

Zdjęcie z Minionkiem, mecz piłki nożnej z Minionkiem, mini disco z Minionkiem czyli MINIONKI ATAKUJĄ! Wielka pluszowa zabawka, która pojawi się na Wasze życzenie na uroczystości lub pikniku.

Odwiedziny Minionka kosztują 99zł/h.

Foto budka

atrakcja dla małych i dużych.  Nielimitowana liczba zdjęć, tło, sprzęt do robienia zdjęć, masa przebrań i gadżetów , pendrive ze zdjęciami, prywatna galeria,  obsługa specjalizującej się w tym osoby.

Cena: 649zł/2h

CENNIK

  • Program główny 2h – 2 animatorów – do 30 dzieci = 899 zł
  • Program główny 2h – 2 animatorów – 30 do 50 dzieci = 999 zł
  • Program główny 2h – 3-4 animatorów – 50 do 100 dzieci =  1199 zł
  • 1h dodatkowo – 2 animatorów = 199 zł
  • 1h dodatkowo -3 animatorów = 249 zł