Menu+
Animatorki i animatorzy

Animator we Wrocławiu

 

Poznaj nasze Kaczki-Dziwaczki

 

Animator to osoba z głową pełną pomysłów, potrafiąca zainteresować nawet największego marudę! Wzbudza zainteresowanie, inspiruje i uczy poprzez zabawę dzieci w każdym wieku. Zespół Kaczek Dziwaczek składa się głównie z kobiet – jest on systematycznie powiększany, a w naszym gronie nie brakuje mężczyzn, bo kto powiedział, że animatorem na urodzinach czy piknikach musi być kobieta? Każda z osób pracujących dla Kaczek Dziwaczek ma za sobą organizację niejednej imprezy dla dzieci. Odpowiedni dobór angażujących zabaw, rekwizytów, zajęć plastycznych i nieograniczone zapasy pozytywnej energii sprawią, że na każdej buzi pojawi się uśmiech. Możemy to zagwarantować! Zachęcamy do przeczytania krótkiej informacji na temat wszystkich współpracujących z nami animatorów. Działamy na terenie Wrocławia i sąsiednich miejscowości.

Przedstawiamy Wam nasze Kaczki.

 

Agata 214x300 - Animatorki i animatorzyKaczka Agata

Właścicielka firmy, współtwórca Kaczek Dziwaczek. Z wykształcenia specjalista ds. turystyki i rekreacji. Z pasji – ANIMATORKA i instruktorka narciarstwa zjazdowego. Jej przygoda z animacją rozpoczęła się już w 2010 roku dłuuugim sezonem animacyjnym na Krecie. Swoją całą karierę zawodową wiążę z dziećmi. Od czterech lat mama a od dwóch lat podwójna mama uroczych brzdąców, które są najbardziej wdzięcznymi odbiorcami animacji. W Kaczkach animuje duże imprezy, przygotowuje plany działania, ofertuje i odpowiada na Wasze wszystkie pytania.

Marta 300x201 - Animatorki i animatorzyKaczka Marta

Najnowsza, najświeższa Kaczuszka Marta, z wykształcenia specjalista ds. turystyki i rekreacji, z pasji fanka rowerowa i instruktorka narciarstwa. Prywatnie mama dwójki dzieci. Swoja przygodę z Kaczkami rozpoczęła od wyjazdu zimowego czyli Kaczych Nart gdzie okazała się być nie tylko świetną instruktorką z kaczym kupremJ, ale również uwielbianą przez dzieci animatorką. Na co dzień pracuje w Kaczym biurze, ofertuje, rozmawia z Wami i zaprasza do wspólnego prowadzenia fb, weekendowo bawi się z Wami na Kaczych imprezach.

Justyna 214x300 - Animatorki i animatorzyKaczka Justyna

Kaczki spotkała na swojej drodze w czerwcu 2016 roku. Od tej pory nie opuszcza nas na krok. Dzielnie znosi pracę ze scenariuszem i wprowadza w nią mnóstwo swojego tanecznego, kubańskiego nastroju! Na co dzień tańczy w szkole tańca i przekazuje swoją pasję dzieciom. Weekendowo bawi się z nami, biega , skacze recytuje a gdzie tylko może tańczy kacze mini disco!

Kasia 214x300 - Animatorki i animatorzyKaczka Kasia

Poznaje Kaczy Skład od grudnia 2016 roku. Studentka trzeciego roku Politechniki Wrocławskiej. Animatorka od 4 lat. Ukończyła kurs renomowanej firmy szkoleniowej Stageman Polska. Rewelacyjna Elsa, Rewelacyjna Pani Klaun. W Kaczkach zasłynęła już z przepięknych kreacji balonowych do balonowego Zoo, co sprawia, że wszystkie mamy najlepszego nauczyciela.

Ewelina D 300x215 - Animatorki i animatorzyKaczka Ewelina

Jest z nami od kwietnia tego roku, studiuje na Politechnice Wrocławskiej. W 2015 roku została wolontariuszem w fundacji Helios. Na jednym ze szkoleń przez nich organizowanych poznała animatorkę, która zainteresowała ją animacją. Przeszła już sporą dawkę szkoleń oraz kilkanaście imprez z Kaczkami Dziwaczkami-sprawdziła się świetnie- dzięki czemu została już na dobre przyjęta do Kaczego Składu!

Gabarka 300x200 - Animatorki i animatorzyKaczka Gabarka

Studentka studiów magisterskich na AWF Wrocławskim i przyszła Pani Przedszkolanka. Od tego roku również zawodowa Masażystka. Swoje animatorskie kroki stawiała już w liceum. Biega, tańczy, skacze i przybiera stroje kacze, całe serce swe oddaje, gdy podczas zabaw uśmiech od dzieci dostaje.

Ewelina 300x200 - Animatorki i animatorzyKaczka Ewelina

Jest z nami od ponad roku, bawiła się z dziećmi już dużo wcześniej, od niedawna bawi animacją również dorosłych. Kocha swoją prace i do każdego zadania podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Duży dystans do siebie pozwala jej na realizację najtrudniejszych zadań w animacji – Kaczki i dzieci ją uwielbiają!

Vitaly - Animatorki i animatorzyKaczor Vitali

Sam o sobie mówi tak: Nazywam się Vitalii, mam 19 lat i jestem studentem 3 roku na kierunku Turystyka i Rekreacja. Przyjechałem do Was z Ukrainy, żeby razem z Wami się bawić. Uwielbiam pracę z dziećmi i przynosi mi to niesamowitą przyjemność. Patrząc na to jak dziecko się cieszy i uśmiecha jest dla mnie ogromnym szczęściem. Pracę w animacji zacząłem, jak skończyłem 16 lat, jeżdżąc jako wolontariusz, pomagając przy organizacji na różnych koloniach, obozach oraz wymianach międzynarodowych. W ekipie Kaczek jestem od maja 2017 roku i z pewnością mogę powiedzieć mimo tak krótkiego czasu, że na tyle pozytywnych ludzi jak oni, to jeszcze nie spotkałem. Bardzo się cieszę, że mogę pracować wśród takich ludzi i sprawiać uśmiech na buzi dzieci. Jak widzicie, Vitali wciąż uczy się Polskiego ale jego szczerość powala każdego na tyle, że nie sposób to edytować!

Agata 2 202x300 - Animatorki i animatorzyKaczka Agata

Jest z nami od maja 2017 roku. Ma głowę pełną pomysłów, nie boi się próbować nowych rzeczy i uwielbia kontakt z dziećmi. Od kiedy pamięta chętnie angażowała się w organizowanie imprez i wolnego czasu dla najmłodszych. Interesuje się śpiewem i szeroko pojętą sztuką. Na co dzień zgłębia tajniki finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym, a po godzinach i w weekendy bawi się z nami na Kaczych Imprezach.

Animatorzy 01 110044 x - Animatorki i animatorzy
Animatorzy 02 154924 x - Animatorki i animatorzy
Animatorzy 03 176431 x - Animatorki i animatorzy
Animatorzy 04 183830 x - Animatorki i animatorzy
Animatorzy 05 110613 x - Animatorki i animatorzy
Animatorzy 06 73133 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki 01 128684 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki 02 107303 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki 03 178194 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki indianka 01 143404 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki indianka 02 96084 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki kaczka marta 107359 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki kaczki dziwaczki zabawa 139963 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki kaczki po pracy 107303 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki mini disco 128232 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki urodziny minionkowe 143906 x - Animatorki i animatorzy